לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

עיצוב בית פרטי - רח' הנגב - הרצליה

בית פרטי בישוב הרצליה , הבית נבנה בשנות ה- 50 לבית מפלס אחד עם חצר גדולה. סגנון הבניה הישן של מטבח כחדר בפני עצמו , מבואת כניסה, סלון גדול ורחב, שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד משותף כבר לא מתאימים בסגנונם הישן נראים לא טוב וגם פחות מתפקדים טוב . במסגרת הפיכת הבית מבית ישן לבית חדש נוסף ממ"ד לבית, הכניסה לבית עברה מקום על מנת שזאת תקבל את הכבוד שלה וגם על מנת לשחרר את היציאה לגינה מהסלון .

 

שינוי חזיתות הבית פתחים חדשים ומודרניים, שינוי מקום של המטבח כדי שזה יהיה ברצף עם הסלון ופינת האוכל במקום המטבח חדר שינה הורים עם חדר רחצה צמוד ומקלחון מפנק, וגם חדר רחצה מרכזי עם אמבטיה ומקום למכונת כביסה ומייבש. השינוי מקצה לקצה.

המטרה: עיצוב פנים של כל החללים, שינויי מיקום של הפונקציות השונות תוך כדי שמירה על גודלו של הסלון ומקום מספיק רחב וארוך לפתוח שולחן חגים למשפחה גדולה במיוחד. מטבח שכייף וקל להשתמש בו וגם לשמור על סדר וניקיון ייצוגים. סוויטת הורים עם חדר רחצה מפנק ועוד שני חדרים שיוכלו האחד להיות חדר מחשב ומקום שינה לאורחים הרבים שפוקדים את הבית. 

התוצאה: הבית התחדש לבש עיצוב עכשווי ורלוונטי , הסגנון מודרני, צבעוניות בגווני האפור בשילובים של צבעוניות מוגבלת בחפצים שונים בחלל . הכול חדש גם מבפנים וגם מבחוץ