לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

עיצוב בית פרטי - באר גנים

 

בית פרטי בישוב החדש באר גנים בין אשדוד לאשקלון, לבית 3 מפלסים: קומת מרתף שתוכננה כיחידת מגורים, קומת קרקע תוכננה כך שתהיה הפרדה בין האזורים הציבוריים לאזורים הפרטיים ולאלו שבקומה הראשונה כולל גרם מדרגות דומיננטי שחוצה בין הקומות עם גשר שמאפשר מעבר בין הפונקציות השונות..


כניסה, סלון מטבח, מטבחון נוסף, עמדת נטילת ידיים, פינת אוכל, מרפסת סוכה, ומרפסת קידמית יציאה לחצר , ממ"ד סוויטת אורחים, חדר כביסה , חדר אמבטיה וחדר משחקים. בקומה הראשונה סוויטת הורים, חדרי ילדים, חדר רחצה ומרפסת משחקים גדולה.


המטרה: עיצוב פנים של כל החללים, בצורה כזו שיהיו גם פונקציונאלים קלים לשימוש וישקפו את האופי המיוחד של המשפחה: זוג ושלושת ילדיהם. שמירה על הדיאלוג המיוחד שיצרו המדרגות והגשר עם החלוקה של שלושת הקומות - הדגשת הקיר שמלווה אותן ועוצמתו.


התוצאה: בית גדול ומרווח בסגנון מודרני עדין בצבעים רגועים ושקטים, קיר המדרגות שמלווה את כל הקומות בבית חופה באריחים דמויי עץ ובכך הדגיש את האלמנט האדריכלי של המדרגות שכאילו מרחפות להן באויר., חדרי הרחצה טופלו בעיצוב אישי לכל חלל נישות גבס והנמכות בסלון שמשרות על החלל אינטימיות ויופי.