לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

עיצוב חדרי שינה


מקסימום תשומת לב לעיצוב פנים חדרי שינה, בסגנון רומנטי ומזמין

אווירה רומנטית בעיצוב חדרי שינה הורים

חדר השינה הינו החדר הפרטי שלנו ולא משמש את שאר המשפחה. זהו החדר שבו אנו נרגעים מהיום שעבר, הולכים לישון והחדר שבו אנו עושים את הפעילויות האינטימיות האישיות.


בשנים האחרונות, עיצוב חדרי שינה הורים, הפך מחדר סטנדרטי שבו מיטה זוגית שתי שידות וארון למעיין ממלכת ההורים שאליו נוספו חדר אמבטיה ורחצה, חדר ארונות ולעיתים גם טלויזיה, מעיין סוויטה אישית. 

עיצוב חדרי שינה קטנים או חדרי שינה גדולים ישקפו את אופי המשתמשים בו ואת נסתרות הלב. חשוב להתייחס לגודל החלל ולעצב אותו בצורה נוחה לניידות ושתכיל את כל הפונקציות הנדרשות בחדר.

עיצוב חדרי שינה

ריהוט ואיחסון בעיצוב חדרי שינה יוקרתיים

ריהוט ומקום אחסון בעיצוב חדר שינה יוקרתי ובכלל חשוב ביותר, המיטה הזוגית יכולה להיות במידות סטנדרטיות או גדולה יותר תוך התחשבות בגודל החלל.

רצוי שלמיטה יהיה גב כך ניתן יהיה לשמור על חוויה רגוע ואינטימית בזמן השינה. מומלץ לרכוש מיטה שיש בה ארגז מצעים כך ניצור עוד מקומות איחסון בעיקר לשמיכות וחפצים גדולים ועדיין איחסון זה יהיה נסתר מהעין.


בשנים האחרונות, עיצוב חדרי שינה יוקרתיים ומודרניים מקבלים קוים מינימליסטים כך שאפשר להחליף את השידות הסטנדרטיות במדפים מעוצבים שהם יחידה אחת עם המיטה ומסוגננים בקווים ישרים וארוכים שמגדילים את תחושת המרחב בחדר.

נשמח לשתף אתכם בעוד רעיונות לחדרי שינה בעיצוב מודרני ורעיונות לריהוט ואחסון בתקציב נמוך לעיצוב חדרי שינה יוקרתיים של הורים ובני זוג.

 

עבודות גבס לחדרי שינה בעיצוב מודרני

עיצוב חדרי שינה בגבס בשנים האחרונות מקבל אופי מודרני ע"י עבודות גבס למינהן שיוצרות נישות מעניינות לשידות איפור או לארונות שמתחבאים בהם ויוצרים דינמיקה מעניינת בחדר ואזורים מוגדרים לפונקציות קטנות ומקושטות.


אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב חדרי שינה מודרניים הוא השימוש בגבס. הנמכות גבס מעוצבות מאפשרות משחק של תאורה נסתרת שמקנה לחדר אוירה ייחודית ורומנטית משתנה או ממוקדת. 

כמו כן, הנמכות הגבס יכולות לשמש מסתור לוילונות שיורדים מתוך הגבס ומסתירות את המוטות והחיבורים מה שמקנה מראה נקי חלק ומינימליסטי לחלל. בנוסף השימוש בגבס יכול להיות בנישות למיניהן שחובקות בתוכן את השידות לצד המיטה או הקומודה המסורתית ומוסיפות לסגנון הנקי מודרני הרצוי.


על מנת לשדרג את עיצוב פנים הקיים בחדר השינה לעיצוב חדר שינה מודרני, ניתן להוסיף או לשלב חומרים ואביזרים משלימים לחדר השינה כגון: וילונות שמלבישים את החלונות ומוסיפים צבע וטקסטורה, כיסויי מיטה וכריות רבות שיוצרות עניין ורכות לחלל. גם אם הרצפה היא רצפת פרקט עדיין ניתן להוסיף שטיחונים קטנים שגם הם מוסיפים לעיצוב חדר שינה מיוחדים.


עיצוב חדרי שינה מודרניים הם המילה האחרונה במגמות העיצוב העכשווי הקיים. הקו הנקי מאפשר עיצוב פונקציונאלי שבו יש מקום לכל חפץ ובכך שמירה על סדר וניקיון ויזואלי. 
 

עיצוב חדרי שינה קטנים

ריצוף כאלמנט עיצובי בחדר השינה

הריצוף הינו גורם משפיע לאווירה וגם ליופי בחדרי שינה מעוצבים מכיוון שהחדר מתפקד כפונקציה בפני עצמה. ניתן לשנות את הריצוף לגודל אריחים שונה מזה של שאר הבית או צבע אחר ואפילו רצוי לרצף את החלל בפרקט למינציה או עץ גושני שייתנו הרגשה חמימה גם למראה העיניים וגם ברגע שרגלינו פוגשות את הרצפה ביציאה מהמיטה.


חומר נוסף שמוסיף לעיצוב חדרי שינה מודרניים ויוקרתיים הם השטיחים שאיתם ניתן לחפות את רצפת החדר מקיר לקיר או לכסות שטח נרחב מהרצפה. הוספת שטיחים בהחלט מתאימים גם לעיצוב פנים חדרי שינה של צעירים, נוער, ילדים, מבוגרים, נשים וכולם. 


תאורה לעיצוב משלים של חדר השינה לקבלת אוירה אינטימית

גורם חשוב מאוד בעיצוב חדרי שינה הורים הוא תכנון החשמל והתאורה. בחדר שינה מומלץ לתכנן נקודת מאור שתהיה קבוע בתקרה במרכז החלל ותיתן אור מלא בכל החלל.

רצוי לנקודת מאור זו לתכנן מתג מחלף שניתן להדליק את האור גם בכניסה לחדר וגם אחד ליד המיטה שממנו ניתן לכבות את האור אחרי שנכנסנו כבר למיטה.


בנוסף, שתי נקודות מאור משני צידי המיטה, קבועות על הקיר עם מתג הדלקה או גופי תאורה עומדים על השידות משני צידי המיטה כשהשליטה בהם שייכת לכל אחד מבני הזוג בנפרד ובהתאם לסגנון העיצוב הרצוי בעיצוב פנים של חדר השינה.
 

עיצוב חדר שינה מודרני

אינטימיות בעידן דיגיטלי

בשנים האחרונות, נכנס לעיצוב חדרי שינה המימד הדיגיטלי של מסכי לד או פלזמה שבהם ניתן לראות טלויזיה ולהירדם איתם מנהג זה הוא אמנם נוח ולהרבה מהאנשים גם כייפי מאוד אך יש לזכור כי מכשירים אלו הם בעלי קרינה ומפריעים לאנרגיה השקטה ורצוי שלא יהיו בחדר השינה.


במידה והם בכל זאת מוגדרים כהכרחיים רצוי למצוא להם פתרונות הסוואה כגון מקומות מסתור שניתן יהיה לסגור אותם והם לא יהיו חלק בלתי נפרד מהחלל. 

טיפים לעיצוב חדר שינה מודרני ויוקרתי:

• מכשירים חשמליים כגון טלויזיה בחדר השינה מפריעים לאנרגיה השקטה בחלל – לא מומלץ
• קביעת מתג מחליף אחד בכניסה לחדר והשני ליד המיטה מייצר נוחות כניסה למיטה.
• מומלץ לרכוש מיטה שיש בה ארגז מצעים, שישמש עוד מקום אחסון בחדר שינה.
• וילונות לחלונות - במידה והחלון קצר עדיין וילון ארוך וגולש עד לרצפה ישרה אווירה נעימה.
• ריצפת פרקט בחדר שינה מעוצב תשרה אווירה חמימה וגם לרגל חשופה לא יהיה קר.
• מראה - מוסיפה עומק ויוקרה לחדר השינה.
• עיצוב חדר שינה קטן או גדול - חשוב מאד למדוד את הרהיטים ולוודא שהם מתאימים לפרופורציות ולמידות של החדר.
• שטיחים לעיצוב חדר שינה הורים - ישנם שטיחים בעלי תו תקן ירוק שמודבקים או מונחים במודולים שונים ואפילו כאלה שעשויים מחומרים ממוחזרים שקל לנקות או להחליף במידת הצורך.
 

גם לכם מגיע את הפינה החמה של הזוגיות שלכם, צרו קשר וגם אתם בדרך לישון כמו מלכים בחדר השינה שלכם!
 

צרו קשר היום
לתאום פגישה לעיצוב חדר שינה - 050.311.2211


מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב