לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

שיפוץ דירות


קניתם דירה יד שניה? גרים בדירה כבר זמן מה? הדירה ישנה ומעוצבת לזמנים אחרים? שיפוץ דירה יתן לה מראה רענן וחדשני מהיסוד – שיפוץ כללי.

 

שיפוץ דירות ישנות נעשה על מנת שהדירה תהייה עדכנית מודרנית כאילו נבנתה עכשיו בעבורכם, כזו שמותאמת בדיוק לצרכים ולחלומות שלכם.  מדירה ישנה לדירה חדשה -  שיפוץ דירות ישנות הינה ההתמחות שלנו והאהבה הגדולה היא לראות איך הישן נעלם והחדש נכנס לפעולה.
 

ביחד אתכם נעשה את כל השינויים הנדרשים גם הפנימיים של המערכות הנסתרות וגם בהתאמת החללים לצרכים האישיים והעכשווים שלכם ולבסוף גם נעצב אותה להיות יפה מודרנית ועדכנית.
 

הוספת פונקציות כגון: סוויטת הורים חלוקת החללים בצורה שונה וכו'.... נעצב את הדירה בדמותכם תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר וכמובן על ידי תשומת לב גדולה לתקציב ולצרכים שלכם. 

שיפוץ דירות ישנות - להפוך את הישן ולעיתים הלא מתפקד לדירה מודרנית חדשה

שיפוץ דירה ישנה הינו אתגר לא קטן ראשית הדירה נבנתה בזמנים אחרים מחומרים שהיו מקובלים פעם המערכות הפנימיות מצריכות החלפה כגון : מערכות האינסטלציה ולעיתים גם החשמל.

ראשית נחליף את התשתיות שבדרך כלל נמצאות ברצפות ובקירות על מנת שאלו ימשיכו לתפקד בשנים הבאות בצורה טובה וללא תקלות.

לאחר מכן נחלק מחדש את חללי הבית כך שיתאימו לסגנון החיים העכשווי לדוגמא: פתיחת המטבח לסלון והגדלת החללים ובסוף שיפוץ דירה ישנה תהפוך ותהיה דירה מזמינה מודרנית וחדשה.
שיפוץ פינת אוכל 

שיפוץ דירות קטנות מצריכות מחשבה ותכנון מאוד קפדניים

בעבר הצרכיים האישיים של כל אחד היו מעטים יחסית סגנון החיים היה צנוע ואפשר מגורים בדירות קטנות על מנת לשפץ דירה קטנה שתתאים לצרכים המודרנים נתכנן כל פינה וננצל את מרבית השטח כך שיהיה מקום לכל דבר.

לעיתים שיפוץ דירה קטנה מצריך שינויי מבנה וחלוקה חדשה וכמובן החלפת המערכות הפנימיות בחדשות כל זה בתכנון מוקדם ויחד עם זאת גם תוך כדי הקפדה על היופי והאסתטיקה הרצויים.

שיפוץ סלון ומטבח

שיפוץ דירות גדולות – האושר בחלל גדול מישן לחדש

שיפוץ דירות גדולות וישנות כמו שיפוץ דירות קטנות הם אתגר. גם כאן נחליף כמובן את המערכות הישנות לחדשות כי זו הזדמנות לחדש על מנת שאלו ימשיכו לתפקד לאורך השנים הבאות.

 

נתכנן ונעצב כל חלל ברחבי הדירה בצורה כזו שתתאים לגודל המשפחה, נתאים את הפונקציות לסגנון המגורים של היום לדוגמא: בגלל ששטח הדירה הוא גדול ניתן יהיה להוסיף פונקציות כגון סוויטות הורים שלא היו מקובלות פעם, אולי אפילו חדר ארונות.

 

נפתח את החללים כך שיהיו גדולים ומזמינים. נגדיול את המטבח ועוד...שיפוץ דירות גדולות מאפשרות תכנון חשמל ותאורה שיכתיבו את האופי של החללים ויאפשרו עיצוב אווירה מעניין ויתנו אושר עיצובי מהמם וחדשני.

שיפוץ מטבח קטן 

שיפוץ בתים – בית קטן או גדול שנבנה פעם יהפוך לבית בסגנון מודרני וחדש

שיפוץ בית פרטי יכול להיות כייף מאוד גדול בעיקר בתוצאה הסופית שלו. הצורך בשיפוץ בית ישן הוא לא רק פנימי כמו בשיפוץ דירות ישנות אלא גם שיפוץ בית מצידו החיצוני והתאמתו לסביבה בו הוא בנוי.

האחריות לשיפוץ הפנים והחוץ הוא באחריות בעלי הבית ועל מנת לשוות לו מראה עדכני ושלם נקפיד על שימוש בחומרים טובים שישמרו על הבית מצדו החיצוני ויהיו יציבים לאורך שנים כאן ישנו גם אלמנט פיתוח הסביבה הגינה והכניסה אל תוך הבית.


כמו כן,  נטפל גם במערכות הבית הפנימיות נעצב אותו שיהיה נעים לגור בו נאבזר ונעצב הכל בדמות הרצונות והחלומות שלכם.

שיפוץ מטבח בסגנון מודרני

תהליך עבודה 

שלב 1:
בחינת התוכניות המקוריות של הדירה ומצב הדירה בפועל, לקיחת מידות מדויקת. עריכת תחקיר מקיף ללקוח. על פי התחקיר והפרוגרמה המשותפת מוצעת ללקוח הצעה לשינויים בתכנון הדירה בקנ"מ 1:50.

האופציה המועדפת עוברת במשך העבודה עיבודים שונים עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. הכוללת: תכנית אדריכלית, מערך ריהוט, בניה והריסה, חשמל ותאורה, מיקומי אינסטלציה מיזוג אויר על פי תכנון..

שלב 2:
האופציה הנבחרת על ידי הלקוח עוברת תהליך הפיכה לתכניות עבודה בקנ"מ 1:50 הכוללות: תכנית הריסה תכנית בניה, מערך ריהוט,תוכנית חשמל ותאורה,אינסטלציה,מיזוג אויר וכתב כמויות, המהוות בסיס להצעת מחיר של קבלן.

שלב 3:
לאחר שנתקבלה הצעת המחיר, התכניות עוברות תהליך הפיכתן לתכניות לביצוע כגון: נגרות רטובה :מטבח וחדרי רחצה פריסת ריצוף, נישות גבס למינהם ריהוט וכו' בקנ"מ 1:25.

שלב 4:
בחירת חומרים ואביזרים, כלים סניטרים, ריצוף, חיפוי קירות, צבעים, ריהוט, טקסטיל, תאורה, וכיוב'. ליצירת חללים מעוצבים ומאוחדים בסגנונם. ככל שהתקציב יאפשר. החומרים הם אלו שיתנו את הטון העיצובי והמראה ליצירת אוירה נינוחה נעימה וחמה שתתאים לאופי הגרים בדירה ולסביבה.

שלב 5:
פיקוח על עבודות הקבלן בשטח כולל ניהול ותיאום ספקים. עד לכניסה מחודשת לדירה מעוצבת מודרנית ויפה.
 

 

צרו קשר היום
לתאום פגישה לשיפוץ דירה - 050.311.2211


מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב