לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

המלצות

החלטתי לשכור את שירותיה של מיקה לאחר סקירה של מספר אתרי מעצבים באינטרנט. אהבתי את סגנון העיצוב כפי שהתבטא באתר, את ההסברים המפורטים על תהליך העבודה ואת התחושה שמדובר במישהי שמאוד אוהבת ומחוייבת למה שהיא עושה. 

 

תהליך העבודה איתה הוכיח שלא טעיתי. מיקה הייתה מחוייבת לחלוטין לפרויקט ואלי כלקוח. ליוותה אותי מהשלב הראשון של הגדרת רצונות וחזון דרך תכנון עיצובי מפורט, דרך ניהול ופיקוח קפדני של כל תהליך העבודה מול הספקים וקבלני הביצוע ועד בחירה משותפת של כל האביזרים והריהוט בחנויות השונות. 

 

מעבר ליכולות העיצוב המשובחות והתוצאה שאני מאוד מרוצה ממנה, מדובר באישה שכיף לעבוד איתה, שתעשה הכול ובסבלנות אין קץ בשביל הפרויקט ובשביל הלקוח. אין ספק, במסגרת כלל החלטות במסגרת השיפוץ הזה, ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי היה לשכור את מיקה. בזכותה כל התהליך היה ממוקד מאוד ויעיל. ובזכות ניהול הפרויקט מול בעלי המקצוע והספקים, חסכתי המון זמן , כסף והתרוצצויות מיותרות. אין ספק הרווחתי בסופו של דבר גם דירה מעוצבת שאני אוהב וגם ראש שקט שמיקה אפשרה במהלך התהליך כולו.


ממליץ בחום.
שי ארגז.
עיצוב דירה לרווק - צ'לנוב - ראשון לציון.


לעבוד עם מיקה..

אני קניתי את הדירה שלי, כי ברגע הראשון שראיתי אותה, התאהבתי.לא בגלל הבניין בן ה-20 שנה ללא מעלית, אלא בגלל העיצוב המהמם - מודה! זה קנה אותי.

הכל היה בטוב טעם ובמינון הנכון. כמובן שהיה לה פוטנציאל אדיר להגדלה..
שזה מה שמיקה ואני המשכנו יחד לאחר שקניתי את הדירה. ביררתי מי 'אחראי' - לעיצוב עד כה ואיתה רציתי להמשיך. מיקה עובדת עם כל הלב. מיקה בוחרת לעבוד עם צוות שעובד איתה מכל הלב.

 

מיקה חושבת על כל פרט ופרט ומוכנה ליסוע לקצה העולם, גם בשביל מנורת הלד שהכי מתאימה לדעתה למדרגות. מיקה תקבע בכל שעה עם בעלי המקצוע ואם אני לא אוכל, אז היא תבוא ותמתין להם, בשביל להדריך אותם.
מיקה תמשיך ותדריך, על כל רהיט שאקנה גם הרבה אחרי הכל. מיקה מתלהבת. מיקה אוהבת את העבודה שלה, אוהבת את הלקוחות שלה והכי אוהבת את מה שיוצא מהכישרון שלה.

מיכל שקולניק
דירת גג - רח' שפינוזה פתח- תקוה


מיקה היקרה !
עבדתי איתך בתקופה שבה שיפצתי את דירתי החדשה בהוד השרון. התקופה שבה עבדנו יחד היתה חוויתית ומהנה – עבדנו בראש אחד, נהנינו מהחיפושים המשותפים, התכנון- היית קשובה לכל בקשותיי והוצאת אותן אל הפועל להפליא. ידעת לכוון אותי בעדינות ( בלחץ מתון) לכל מיני חידושיים שאני , בשמרנותי, פחדתי לבחור בהם – וזה תמיד הצליח. התוצאה הסופית היתה מהממת – אהבתי מאוד. ידעת להיות תקיפה עם בעלי המלאכה – וגם להיות נחמדה בשעת הצורך . היית מיומנת וידעת  למצוא פתרונות לכל מיני מצבים, לכל מיני בעיות, גם פרקטיות וגם אסטטיות. רוצה אני לאחל לך הצלחה בכל אשר תפני ושתצליחי בכל מעשייך.
תודה על תקופה יפה ועבודה יפה .

בתיה רז
דירת קבלן –  רח' טרומפלדור – הוד השרון 

קנינו את דירת חלומותינו ורק מעצבת איכותית חיפשנו שתגשים את רצוננו והינה באורח פלא נפלה בידינו הזכות לפגוש אישה נפלאה בעלת מעוף, יצירה ואהבת המקצוע. את הדירה לקחה לידיים ושינתה את כל צורתה, רעיונות נפלאים, ביצועים מרהיבים, מחירים נוחים והעיקר לב ונפש גדולים מהחיים. שעות של שוטטות בחיפוש אחר יישום הרעיונות. כל קיר תוכנן כל פינה נוצלה והתוצאה הרי היא מוצגת בפני כולם. יישר כוח למיקה, תמשיכי ליצור וליזום. כי טוב שיש עדיין בעלי מקצוע המשלבים רעיונות ומגשימים חלומות!

אוהבים בלה ודויד פייביש
דירת מגורים - רח' חזון איש - רמת גן


איך הכול התחיל?

לפני 3 שנים דיברתי עם מיקה לראשונה, כי רציתי לעשות שיפוץ בבית, אולם קיבלתי "רגליים קרות" הפרויקט היה נראה גדול ומסובך. כעבור שנה הזמנתי את מיקה שוב כי רצינו באמת שינויי ומאד מצא חן בעניי שיטת העבודה שלה.  

 

התהליך היה מרתק ומהנה. תחילה נשאלתי מה החלומות והרצונות שלי בלי קשר למחיר או למציאות. ומיקה הבטיחה שתשתדל לקיים את כולם. ואז היו לנו מס' פגישות כשבכל פעם נמצא פתרון לבעיה שצצה. כמו למשל לא היה מקום לשולחו במטבח שהצטרף לסלון, או לא היה מקום למקרר. כמובן שכעבור מס' פגישות מיקה מצאה פתרון תכנוני לכל הבעיות החלומות והרצונות שלי והתחיל השלב הבא. 

 

מומלץ לפנות את הבית לגמרי מה שהצריך ניפוי וסידור הציוד וכל החפצים של הבית וזו הייתה הזדמנות מצוינת. אריזה והעברה לאחסון לתקופה של חודשיים. מייד אחרי סוכות מסרתי למיקה את מפתחות הבית ולמעט 2-3 גיחות סקרניות לראות איך מתקדם בעצם לא היה צורך "לפקח" על ההתקדמות, כי מיקה ואני היינו בקשר טלפוני יום יומי על ההתקדמות או על שינויים שהצריכו החלטה במקום.

כמובן שהלכנו יחד לבחור חומרים ואת כל הדרוש היינו באולם התצוגה של נגב קרמיקה כדי לבחור את האריחים הכיורים האסלה וכו'. כמו כן, נסענו למקומות נוספים לבחור קרמיקה למטבח , בחרנו גם דלתות מדליקות חלונות וילונות  וכן גם תאורה לכל הבית. 

 

מיקה ליוותה אותי והנחתה אותי בכל דבר  ליווי צמוד, עזרה לי לבחור ועשתה את כל התיאומים עם החנויות, הספקים, בעלי המקצוע והמובילים. הכי חשוב לציין את התכנון של המטבח. למרות שהמפעל נמצא בירושלים התיאום והתכנון היה מושלם ואני אוהבת את התוצאה ונהנת בכל רגע.

העבודה התקדמה לפי התוכנית ובכל פעם קבלתי דיווח ממיקה על התקדמות. אפשר לומר שהשיפוץ התנהל לפי התוכנית ולא היו בעיות או משברים, בזכות הקבלן הראשי וצוות העובדים המצויין. כעבור חודשיים קבלתי את הבית המחודש ועם כל הציוד החדש שקניתי שהשתלב נהדר במטבח החדש עם כל הריהוט החדש, הבית קבל מראה של סוויטה קטנה וחמודה. 

 

היה שווה כל רגע וכל שקל - אני ממליצה בחום לעבוד עם מיקה עם התכנון המושלם הסבלנות וההתנהלות מול כל הגורמים שאני אפילו לא יודעת מי הם כי בעצם  לא היה צורך לחפש אותם או  לפקח עליהם. 
את כל זה מיקה עשתה עבורי.

עוד יותר חשוב לציין שנשארנו חברות טובות עד היום ולא היה לנו אפילו ויכוח אחד.

תודה ענקית מתומר בן ה-8 וממני יונה.
דירה 55 מ"ר  - רח' נגבה - רמת גן