לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

אודות

מיקה פז, אדריכלית פנים ועיצוב פנים, בוגרת המכללה למינהל החוג לאדריכלות פנים, מתמחה בתכנון ובשינוי חללים פנימיים של בתים ודירות (מגורים) משרדים, סביבות עבודה שונות וחללים מסחריים.


השבחת נכסים באמצעות תכנון פנים יעיל, נכון ונוח, בזמן קצר ובאיכות גמר גבוה, עיצוב לפרטי פרטים. עוסקת בתחום משנת 2003 ובעלת רזומה עשיר של פרויקטים במגזר הפרטי והמסחרי.

אדריכלות פנים ועיצוב פנים הינם המסלול של חיי, מסלול המעניק לי את ההזדמנות והזכות לרתום את כישוריי באופן מקצועי ועל בסיס יום יומי להבאת חידושיים ושינויים חיוביים בסביבת המגורים ובשגרת חייהם של לקוחותיי.

בתור אדריכלית פנים אני מחויבת בראש ובראשונה לדרישות הלקוח (מקום, תקציב, פונקציה וכדומה). בעיניי עיצוב פנים מתייחס קודם כל לאדם בתוך הסביבה הבנויה, תוך שימת דגש על הצרכים הפיזיים והנפשיים כאחד. התייחסות זו באה לידי ביטוי החל בבית המגורים וכלה במשרד, במקום הבילוי, במרפאה, בבנק, במוזיאון ובכל מבנה או חלל פונקציונאלי אחר.

 

צורכי האדם, בהיבט עיצוב הפנים, מתחילים בצרכים האישיים, החברתיים והמשפחתיים הכלליים: אופי, טעם אישי, סגנון חיים, פרטיות, אירוח, פונקציונאליות וכדומה. זאת תוך התייחסות פרטנית עד לצרכים הפיזיים הפשוטים ביותר של האדם,  כגון גישה נוחה לנייר הטואלט  או הידית שאיתה הוא פותח את הדלת.

• הקשבה והבנת הצרכים האמיתיים ותרגומם לפתרונות ממשיים.
• שילוב בין החלומות והרצונות לבין פונקציונאלית וסגנון.
• ראיית התמונה הגדולה עם תשומת לב לפרטים הקטנים
• יצירת אווירה על ידי שילוב חומרים, צבעים ותאורה
• התייחסות מיוחדת לנוחות והנדסת אנוש
• פתרונות יצירתיים ופונקציונאליים כאחד
• ניצול אופטימאלי של החלל תוך התחשבות במגבלות

שפת העיצוב המתקבלת הינה של עיצוב עדכני, אסתטי וייחודי, מזמין ונוח למגורים או לעבודה.

השירותים הניתנים ללקוח כוללים אף ליווי תקציב לכל פרויקט ומתן יעוץ והכוונה בנושאי מימון. כיום נדרשים העוסקים בתחום להתמצא בתחומים רבים הקשורים לעיצוב לרבות חומרים, נגרות, תאורה, חשמל, ריהוט, צבע, טקסטיל.
אני דואגת להתעדכן בטרנדיים עיצובים, חומרים חדשים ובשיטות העבודה החדשים הקיימים.

אני עובדת עם צוות מקצועי ומיומן הכולל מבחר אנשי מקצוע איכותיים  ומנוסים כגון: קבלן שיפוצים ראשי, חשמלאי, נגר, מיזוג וכדומה. תוך שימת דגש על יעילות מקצועיות, שרות,זריזות ואיכות. 

 

ללקוחותיי מובטח ליווי טוטאלי החל משלבי הרעיון והתכנון וכלה לעיצוב הבית לפרטיו כולל ריהוט, תאורה, איבזור הבית להשגת מראה ואוירה הומוגנית וטובה.

כל פעם מחדש מרגש אותי לראות איך החלום הופך למציאות, כיצד הדו-מימד והתכנון הופכים לתלת-מימד ולחלק מהיום יום של כולנו ... מרגישה שזוהי זכות גדולה עבורי


מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב